Zczuba.tv

Aktualności

DWA ZWYCIĘSTWA SOKOŁÓW !!! MACIEK BOHATEREM SENIORÓW !!!

• autor: wojtek555, 2016-10-09 20:20

W Świebodzinie juniorzy młodsi pokonali miejscowy Santos 5:0. Mecz rozpoczęliśmy nieźle, bo po kilku minutach Tomek Kluczyński zdobywa swoją pierwszą bramkę, potem strzela Wojtek Szustak i do przerwy prowadzimy 2:0. Gospodarze także mieli swoje okazje, ale Piotr dobrze spisywał się w bramce. Po zmianie stron kolejne trafienie zalicza Tomek, a następnie znowu nasz kapitan drużyny Wojtek i to bezpośrednio z rzutu rożnego ! Gdy mecz zbliżał się do końca gola zdobywa po ładnej akcji i ogrania bramkarza w polu karnym Maksiu Trojnacki - brawo !. Mecz nie był porywającym widowiskiem, ale jest wygrana i to cieszy,

Dreszczowiec zafundowali nam seniorzy Sokoła w meczu serie B w Brodach. Po niezłym początku spotkania jeden strzał miejscowych i jest 0:1. Do głosu dochodzi jednak Dawid Wroński i strzela dwie bramki i do przerwy prowadzimy 2:1. W jednej z akcji Adam Orwat jest brutalnie faulowany (jego ochraniacz na nogi pęka !), jednak sędzia pokazał tylko "żółtko" W II części zaczynamy znakomicie, bo trzecią bramkę zdobywa Wrona, i tym samym kompletuje hat tricka. Emocje jednak dopiero się zaczynają, bo Tęcza strzela bramkę kontaktową i jest 3:2. My odpowiadamy golem Mariusza Durkota, ale miejscowi walczą do końca. W ciągu kilku minut zdobywają dwie bramki i mamy remis 4;4 ! W 80 minucie na boisku pojawia się On, czarny koń Sokoła, czyli Maciek Mazurkiewicz. Po jednej z akcji pod bramka przeciwnika w doliczonym czasie gry, dopada do piłki i zdobywa zwycięską bramkę !!! Zwycięstwo jest nasze ! Brawo Maciej :)