Sokół Kalsk - strona nieoficjalna

Sokół - Nafta Seniorzy
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Bartoo_9 165
2. andrzej933 153
3. wojtek555 129
4. smyku933 27

pon.

PODSUMOWANIE SEZONU.

• autor: wojtek555, 2017-07-12 14:07

No może troszkę się opóźniłem z tym podsumowaniem, ale trzeba się czasem na chwilę "zresetować"

Na pierwszy ogień gratulacje dla Maciunia555, za wygraną w lidze typerów !!! Jak wiemy jest to najprawdopodobniej :) Mateusz Ciesielski, nasz junior. Nie pamiętam, żeby zdobył ktoś tyle punktów w poprzednich sezonach w tej zabawie. Myślę, że w następnych rozgrywkach będzie nas grało jeszcze więcej w lidze typerów.

JUNIORZY

Juniorzy Młodsi tej wiosny zagrali na miarę swoich możliwości, zajmując 6 miejsce w tabeli i nie przynieśli nikomu wstydu, tym bardziej, że nasi przeciwnicy to naprawdę solidne ekipy. A punkty na boisku w Kalsku urwaliśmy także najlepszej drużynie w tych rozgrywkach, Warcie Gorzów Wlkp. Wyniki poszczególnych spotkań, również tych na wyjazdach świadczą o tym, że nie byliśmy przysłowiowymi chłopcami do bicia, choć niektóre zespoły przed spotkaniami z nami tak pewnie myślały. Jedynym wysoko przegranym meczem był ten w Gorzowie 5:0, ale komu nie przydarzają się słabsze spotkania. Trzeba ciągle pamiętać, że była to I Liga Wojewódzka Juniora Młodszego, a także to, że jeszcze dwa lata wstecz graliśmy w III Lidze Okręgowej. Szkoda, że nie mogliśmy przez cały sezon skorzystać z wszystkich zawodników, ale taki jest sport i kontuzje są wliczone w tą dyscyplinę. Nie chciałbym nikogo wyróżniać, bo o sile naszego zespołu stanowi moim zdaniem monolit, niż poszczególni zawodnicy, choć wszyscy zdajemy sobie sprawę, że umiejętności naszych graczy są różne.

SENIORZY

Nasi zawodnicy na wiosnę zagrali koncertowo (nie licząc potkania w Klenicy). Razem z bezkonkurencyjnym w tych rozgrywkach Falubazem zdobyliśmy 29 punktów w II rundzie, poza tym tylko naszemu Sokołowi udało się zdobyć punkt z ekipą z Zielonej Góry na ich boisku. Po rundzie jesiennej, kiedy zajmowaliśmy trzecie miejsce w tabeli, wiedzieliśmy, że do awansu potrzebne byłoby duże szczęście, którego czasami brakowało, jak w meczu ze Świdnicą w Kalsku, a może nie szczęścia tylko koncentracji w końcówce spotkania... Tak czy inaczej zespół z Zielonej Góry i Świdnicy awansował do klasy A, czego im gratulujemy. Wydawać by się mogło, że skoro dwa pierwsze zespoły awansowały, to w przyszłym sezonie kolej na Sokoła. Niestety nie będzie to łatwe zadanie, bo wiele drużyn zakłada podobny scenariusz i nikt nikomu punktów za darmo nie odda. No, ale to dopiero za miesiąc, co? już za miesiąc ruszają nowe rozgrywki :)

Tak, tak przerwa letnia trwa dość krótko, więc ruszamy do pracy na treningach. Rozgrywki obu naszych drużyn ruszają 19/20 sierpnia, a seniorzy w Pucharze Polski grają już 15 sierpnia. Do tego kilka już zaplanowanych sparingów, ale o tym wkrótce (no dobra pierwszy mecz kontrolny 23 lipca). O szczegółach wkrótce :)

TRENINGI OD PRZYSZŁEGO TYGODNIA.

WTOREK I CZWARTEK GODZ. 18:30

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPONSORZY

Nasze mecze i treningi zespołu seniorów i młodszych zawodników w roku 2021 i 2022, odbywają się w ramach zadania publicznego, dotowanego z Budżetu Gminy Sulechów.

nasi sponsorzy

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SOKÓŁ KALSK 1:6 SCHNUG CHOCIULE
2021-11-13, 14:00:00

oceny zawodników »

LECH SULECHÓW 9:0 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP.
MEDYK CIBÓRZ 9:0 DELTA SMARDZEWO
SOKÓŁ KALSK 1:6 SCHNUG CHOCIULE