Zczuba.tv

Aktualności

PORAŻKA I ZWYCIĘSTWO.

• autor: wojtek555, 2018-05-31 22:38

Juniorzy Sokoła w swoim ostatnim spotkaniu tej edycji I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych Grupy Mistrzowskiej musieli uznać po raz drugi wyższość drużyny Stilonu. Gorzowianie pokonali naszych młodych podopiecznych 5:0. Do przerwy przegrywaliśmy 3:0. Niestety tak jak w ostatnim meczu z Wartą, znowu zagraliśmy tylko z dwoma rezerwowymi, co przy tak wysokiej temperaturze jak dzisiaj miało bardzo duże znaczenie. Goście w tym meczu pokazali że jeszcze dużo pracy przed nami. W nasze szeregi szczególnie w I części spotkania wkradła się nerwowość i wzajemne pretensje, czego wcześniej nie doświadczyliśmy. Tak czy inaczej zaistnieliśmy w młodzieżowej piłce wojewódzkiej i nie musimy się niczego wstydzić, a wręcz przeciwnie możemy być dumni z naszych juniorów. Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas.

Po tym spotkaniu nasi seniorzy pewnie pokonali Kijowiankę 4:0. Mecz rozpoczął się od naszych ataków, i po jednym z nich Mateusz jest faulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki jest Dawid Wroński. chwilę później Wrona podwyższa na 2:0. Goście nie mieli zbyt wielu sytuacji pod naszą bramką. Nasza dobra gra została nagrodzona kolejnymi trafieniami, którymi popisali się Osa i Przemek Smykowski.

Po zmianie stron gra wyrównała się i ze względu na wysoką temperaturę akcji podbramkowych było niewiele. Żadna z drużyn nie pokonała bramkarza przeciwników, choć swoje okazje miał Osa i Wrona. W naszych szeregach zagrało po przerwie dwóch juniorów w polu, Kacper i Wojtek, o Piotrku w bramce wspominać już nie muszę. Na dzisiejszym meczu zagrzewała nas bardzo liczna grupa kibiców. Dziękujemy !!!

Już w niedzielę kolejny mecz seniorów, tym razem na wyjeździe w Babimoście, gdzie zmierzymy się z Jednością Podmokle. Treningi w nadchodzącym tygodniu od godz. 18:00, na które zapraszam juniorów i seniorów.

Zdjęcia z obu spotkań w najnowszej galerii.