Zczuba.tv

Aktualności

PEWNE ZWYCIĘSTWO Z JEDNOŚCIĄ PODMOKLE.

• autor: wojtek555, 2018-06-03 21:21

W spotkaniu przedostatniej kolejki klasy B nasi seniorzy pokonali na wyjeździe gospodarzy 3:0.

Mecz od początku do końca przebiegał pod nasze dyktando, a wynik powinien być wyższy. Brak koncentracji pod bramką gospodarzy czy po prostu brak szczęścia nie dało wyższego prowadzenia Sokołowi. Pierwszą bramkę zdobył niezawodny ostatnio Mateusz Łoś, dopiero w 40 minucie. Do tego czasu cztery razy trafiliśmy w słupek i raz w poprzeczkę Jedności.

Po zmianie stron na prowadzenie 2:0 wyprowadził nas nie kto inny jak Osa, przepięknym strzałem z przewrotki, choć tu  zdania są podzielone, co do przewrotki :) Na boisku pojawili się też nasi juniorzy, Wojtek, Kacper i Damian, bo wiadomo, że Piotr grał całe spotkanie.  Właśnie Wojtek Szustak  zdobył gola na 3:0 i ustalił wynik spotkania. Oczywiście po przerwie także trafiamy w poprzeczkę i słupek, ale już tylko po razie.

Za tydzień ostatnie spotkanie w tych rozgrywkach w sezonie 2017/2018 seniorów, choć 20 czerwca rozegramy mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski, o szczegółach wkrótce.

Treningi w nadchodzącym tygodniu o godz. 18:00.

Zdjęcia z meczu w najnowszej galerii.

JUNIORZY !!! PROSZĘ PAMIĘTAĆ O SPOTKANIU W ŚRODĘ 6 CZERWCA W SZATNI W KALSKU W RAMACH PROGRAMU "RÓWNAĆ SZANSE" ZBIÓRKA O GODZ. 10:00.